دیدار صمیمانه سرپرست دانشگاه با مجموعه نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه جامع علمی کاربردی

۰۲ آذر ۱۴۰۰ | ۱۳:۰۶ کد : ۵۷۶۸۳ اخبار اخبار متحرک
تعداد بازدید:۲۰۵

به گزارش روابط عمومی دفتر نهاد، دکتر بلندی، ریاست محترم دانشگاه جامع علمی کاربردی عصر امروز با مجموعه نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه دیدار کردند. این جلسه که با حضور مسئول دفتر نهاد، حجت الاسلام و المسلمین دکتر موسوی، معاونت فرهنگی نهاد، حجت الاسلام والمسلمین رمضانی، معاونت آموزشی و پژوهشی نهاد، حجت الاسلام والمسلمین دکتر رنجبری و کلیه کارشناسان این دفتر برگزار شد، با تلاوت آیاتی از قرآن آغاز و در ادامه دکتر موسوی به تبیین و ارائه گزارش از فعالیت های مجموعه پرداخت. وی با اذعان به این نکته که دانشگاه جامع علمی کاربردی از لحاظ  تعداد مراکز و دانشجو و همچنین غیر متمرکز بودن متفاوت با سایر دانشگاه هاست افزود، سیاست های اداره نهاد با توجه به این تفاوت ها اتخاذ شد و رویکرد بسط و گسترش فعالیت های نهاد در این سال ها مورد توجه بوده است. مسئول نهاد خاطر نشان کرد در این سال ها دفتر نهاد سعی بر این داشت تا گوش شنوا برای حرف های نشنیده کلیه دانشگاهیان بوده و نقش پدرانه خود را به درستی ایفا کند.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین رمضانی گزارشی از اهم فعالیت های نهاد ارائه کرد. سپس حجت الاسلام والمسلمین دکتر رنجبری نیز به ارائه گزارشی از مجموعه آموزشی و پژوهشی و کمیته معارف اسلامی و ارائه پیشنهاد هایی در این رابطه پرداخت.

پس از آن دکتر بلندی ضمن تبریک هفته بسیج از فعالیت هایی که تاکنون صورت گرفته تشکر کرد و در ادامه افزود، دفتر نهاد داعیه دار هدایت معنوی مجموعه دانشگاه است و می بایست در زمینه تربیت نیروهای خداباور و خودباور قدم بردارد. ریاست دانشگاه در ادامه بیان کرد، اشتغال از شعارهای اصلی دانشگاه است و اشتغال به معنای استقلال و خود باوری است و هر شغل به معنی مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل است و سیاست های تمامی مجموعه های دانشگاه و همینطور نهاد نیز می بایست در جهت تحقق این شعارها و کمک به بروز آن باشد. بلندی همچنین خاطر نشان کرد افزایش دانشجو از سیاست های دانشگاه است و رویکرد دانشگاه کاربردی کردن آموزش هاست. وی گفت انسجام کار فرهنگی در دانشگاه بسیار با اهمیت است و بخش های مختلف فرهنگی می بایست با هماهنگی با هم و با یاری یکدیگر عمل کنند و به یکدیگر متصل باشند تا اهداف دانشگاه را به ثمر برسانند. بلندی در ادامه افزود تشکیل مستمر جلسات شورای فرهنگی از دیگر رویکردهایی است که به پرداخته خواهد شد.. وی اذعان داشت مجموعه فرهنگی دانشگاه می بایست یک برنامه فرهنگی واحدی را مشخص کند که نقش هرکدام مانند تکه های پازل تکمیل کننده و دارای خروجی یکسان باشد و این یک تقسیم کار ملی فرهنگی در داخل مجموعه فرهنگی دانشگاه جامع علمی کاربردی است و تدوین این برنامه از مهمترن رویکردهای فرهنگی پیش روی دانشگاه خواهد بود.     

کلید واژه ها: دفترنهاد دانشگاه جامع علمی کاربردی دانشگاه جامع علمی کاربردی حجت الاسلام موسوی دکتر بلندی رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی


نظر شما :