سوگواره حسینی داغ آفتاب درماه صفر برگزار می شود

۰۸ مهر ۱۳۹۹ | ۱۳:۲۶ کد : ۵۱۷۲۷ اخبار اخبار متحرک
تعداد بازدید:۱۲۴۲

به گزارش دفتر نهاد دانشگاه جامع علمی کاربردی، مجید خسروان مدیر هیئات مذهبی دفتر نهاد، از برگزاری سوگواره بزرگ حسینی در ماه صفر در این دانشگاه خبر داد.

مدیر هیئات مذهبی دفتر با اعلام این خبر افزود: باتوجه به تأکید مقام معظم رهبری و مراجع عظام تقلید مبنی بر برگزاری برنامه عزاداری ماه های محرم و صفر طبق پروتکل های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا و برگزاری برنامه ها در فضای مجازی، اداره هیئات مذهبی نهاد رهبری دانشگاه با مشارکت دیگر ارگانها  برنامه سوگواره حسینی با عنوان "داغ آفتاب" را به مدت 3 دهه تا پایان ماه صفر ویژه دانشگاهیان دانشگاه ها در سطح کشور و دیگر علاقمندان در فضای مجازی هیئت آنلاین برگزار می کند.

وی گفت: تا کنون دو دهه از برنامه با عناوین تلاوت قرآن، سخنرانی، مداحی، نمایش آئینی سنتی و شبیه خوانی از طریق سایت https://heyatonline.ir/heyat/38  و بدون استفاده از حجم اینترنت و مشاهده آن به صورت رایگان در فضای مجازی برگزار شده است.

خسروان بیان کرد: دهه پایانی این برنامه همزمان با اربعین حسینی و ۲۸ صفر از طریق فضای مجازی ویژه تمام دانشگاهیان در سراسر کشور برگزار می شود.

کلید واژه ها: هیئت مجازی کرونا هیئات مذهبی دفتر نهاد دانشگاه جامع علمی کاربردی دفتر نهاد دانشگاه جامع علمی کاربردی محرم و صفر امام حسین علیه السلام


( ۱ )

نظر شما :